Przejdź do treści

Scena Cegielnia

Strona główna » Aktualności » Wesele w obiekcie Scena Cegielnia w Radzyminie

Wesele w obiekcie Scena Cegielnia w Radzyminie

Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Wybór miejsca, w którym odbędzie się wesele, jest zatem decyzją kluczową. Obiekt Scena Cegielnia w Radzyminie stanowi idealną przestrzeń dla tych, którzy pragną uczcić ten wyjątkowy dzień w niezwykłym, pełnym charakteru otoczeniu.

Wesele w obiekcie Scena Cegielnia w Radzyminie

Scena Cegielnia w Radzyminie to unikalne miejsce, które dzięki swojej elastyczności, może dostosować się do wielu imprez, w różnych stylu czy klimacie. Oryginalne, przemysłowe elementy architektoniczne harmonijnie łączą się z nowoczesnymi rozwiązaniami, tworząc niepowtarzalny klimat, idealny na romantyczne i stylowe wesele.

Warto wiedzieć, że obiekt Scena Cegielnia w Radzyminie, to ponad 1500 m2 powierzchni w środku oraz około  3000 m2 ogrodu, który przygotowany i zaakceptowany przez urząd stanu cywilnego, pod śluby cywilne w plenerze, czy imprezy w ogrodzie. Nasz obiekt jest idealny na wesela wielkości od 50 do nawet 160 osób.

Przyjęcia w Scena Cegielnia w Radzyminie

W naszych wnętrzach stworzono już setki wymarzonych dekoracji na przyjęcia weselne, od bajkowych czy tropikalnych ślubów, po eleganckie w stylu glamour czy boho! Oferujemy dostosowanie sali na przyjęcie zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Nasz profesjonalny zespół zapewnia możliwość pełnej i kompleksowej obsługi każdej imprezy. Za część gastronomiczną Sceny Cegielnia odpowiada znany szef kuchni Adam Przybysz z zespołem, który jest laureatem wielu krajowych i międzynarodowych konkursów kulinarnych, a jego potrawy są podróżą kulinarną i pieszczotą nie tylko dla ciała, ale także dla duszy.

Jesteśmy otwarci na małe, średnie i większe imprezy. Do wyboru mamy aż 3 rodzaje i wielkości sal:

  • restauracyjną, z małą sceną, barem, która pomieści do 200 osób;
  • konferencyjno-bankietową z dużą sceną, ogromnymi okna, bezpośrednim wyjściem do ogrodu, wielkości ponad 500 m2;
  • kameralną salę na półpiętrze, zlokalizowaną obok windy oraz pokoi, wielkości 100 m2, która pomieści między 10 a 30 osób;

Sala koncertowa jest przygotowana pod profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie, obsłuży najbardziej wymagające wydarzenia, co gwarantuje płynność prowadzenia prezentacji czy wykładów.

Obiekt Scena Cegielnia mieści się zaledwie 34 km od stolicy. Posiadamy bezpłatny parking dla gości, na około 120 samochodów. Można do nas również wygodne dojechać komunikacją miejską 738, czy taxi.

Nasze wnętrza tworzą atmosferę!

Każda para ma swoją wizję idealnego wesela. Scena Cegielnia oferuje przestronne sale, które można dowolnie aranżować, dostosowując je do indywidualnych potrzeb i gustów. Delikatne oświetlenie, wyrafinowane dodatki i możliwość personalizacji dekoracji sprawią, że Wasze wesele stanie się nie tylko wyjątkowe, ale i niezapomniane. Menu weselne w naszym obiekcie, to połączenie tradycji z nowoczesnością. Doświadczony zespół kucharzy na tle z szefem kuchni Adamem Przybyszem, zadba o to, by każde danie było nie tylko smakowite, ale też estetycznie podane. Indywidualne podejście do potrzeb Pary Młodej pozwala na skomponowanie menu, które zachwyci wszystkich gości.

Organizacja wesela wymaga uwzględnienia wielu detali. Dzięki profesjonalnemu zespołowi Sceny Cegielni możecie być pewni, że każdy aspekt uroczystości zostanie dopracowany do perfekcji. Od pierwszych konsultacji, przez organizację dodatkowych atrakcji, aż po sam dzień wesela – wszystko zostanie wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Otoczenie i ogród Sceny Cegielni stanowi doskonałe tło dla sesji zdjęciowej. Zarówno wnętrza obiektu, jak i otaczający go teren, pełen zieleni, pozwolą uchwycić magiczne chwile w pięknych sceneriach.

Scena Cegielnia w Radzyminie to miejsce, które łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, tworząc idealne tło dla wyjątkowych chwil. Jeśli marzysz o weselu, które zostanie zapamiętane przez lata, warto rozważyć organizację tego wyjątkowego dnia właśnie w tym miejscu.

Zobacz więcej w zakładce: scenacegielnia.pl/imprezy/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *