Przejdź do treści

Scena Cegielnia

Dla biznesu

Scena Cegielnia, to obiekt idealny do zorganizowania prezentacji produktu, gali, konferencji, przyjęcia biznesowego, a nawet giełdy! 

Nowy koncept kulturalno-gastronomiczny na mapie Gminy Radzymin, zlokalizowany zaledwie 20min drogi od centrum Warszawy. Miejsce oddane jest do użytku w 2020 roku.

Szczegóły techniczne obiektu: link

273968858_2942499202727044_5712262530855247661_n
217415187_2787763634867269_5671516697262210166_n
bzk_0

KONFERENCJE I EVENTY

Znajdujący się w obrębie miasta Radzymin, projekt prowadzony przez Adama Przybysza, to miejsce koncertów muzycznych, przedstawień teatralnych i wydarzeń, dla których powstała ta przestrzeń. Miejsce jest w stanie pomieścić ponad 300 osób siedzących oraz 500 stojących. Cały obiekt to 1500 m2!

Sala koncertowa jest przygotowana pod profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie, obsłuży najbardziej wymagające wydarzenia zarówno biznesowe, jak i te prywatne. Duże okna zapewniają dostęp do światła dziennego, z możliwością pełnego zaciemnienia. Pomieszczenie jest klimatyzowane, posiada wyposażenie techniczne i WiFi. Duża powierzchnia pozwala na dowolną aranżację według potrzeb, pomysłów czy oczekiwań Klienta.

Do dyspozycji naszych Gości jest także duży hol, recepcja i indywidualne wejście do części konferencyjnej, a także miejsca noclegowe dla 13 osób (6 pokoi 2 osobowych oraz jedynka). Posiadamy również bezpłatny parking, który pomieści 120 pojazdów.

Obiekt otacza rozległy ogród, z bezpośrednim wyjściem z sali koncertowej, pozwalający na bogate wykorzystanie jako strefa relaksu, czy jako dodatkowa przestrzeń gastronomiczna na garden party.
W ofercie Sceny Cegielnia jest także możliwość organizacji całego eventu w otwartej przestrzeni, z wykorzystaniem namiotów.

Za część gastronomiczną Sceny Cegielnia odpowiada znany szef kuchni Adam przybysz, który jest laureatem wielu krajowych i międzynarodowych konkursów kulinarnych.

Nasz zespół to profesjonaliści oraz pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w organizacji wydarzeń biznesowych. Zapewniamy pełną obsługę, personalizację wydarzeń pod oczekiwania Klienta, poczynając od przygotowania scenariusza, poprzez aranżacje, dekoracje, wyposażenie techniczne, logistykę, gastronomię, muzykę, obsługę kelnerską, barmańską, menu, organizację atrakcji i wiele innych.
Tworzymy wydarzenia od pomysłu, przez realizacje i rozliczenie. Służymy pomocą pod każdym względem. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi i cenionymi firmami.

Do zobaczenia na miejscu!

SZKOLENIA I SPOTKANIA

Spotkania biznesowe i szkolenia są codziennym elementem funkcjonowania każdej firmy.
Wiemy jak ważna jest dobra organizacja tego typu wydarzeń.

Scena Cegielnia przygotowała dla firm jasną i przestronną salę konferencyjno-bankietową o powierzchni 100 m2. Znajdująca się na półpiętrze z dostępem do windy. Loftowy i spójny z innymi wnętrzami wystrój nadaje elegancki i nowoczesny wygląd. Pomieszczenie można dowolnie aranżować według potrzeb.

Umiejscowienie sali zapewnia ciszę i możliwość przeprowadzenia poufnych rozmów. Powierzchnia pozwala na ustawienie teatralne, szkolne i konferencyjne. Możemy zorganizować tu spotkanie do 100 osób.

Uzupełnieniem oferty jest doskonała kuchnia Adam Przybysza. Nasz szef kuchni jest laureatem wielu krajowych i międzynarodowych konkursów kulinarnych. Jego potrawy są podróżą kulinarną i pieszczotą nie tylko dla ciała, ale także dla duszy.

Szczegóły techniczne obiektu: link

INTEGRACJA

Integracja dla zespołu pracowników czy klientów to podstawa team building!
Elastycznie dopasujemy ofertę do wielkości grupy i pomożemy wybrać najlepszą formę spędzenia czasu przy jednoczesnym osiągnięciu spodziewanego efektu.

Zapewniamy nie tylko przestrzeń do integracji, ale także pełną pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia uszytego na miarę potrzeb.

Nasza przestrzeń pozwala na organizację imprezy integracyjnej zarówno dla małego zespołu, jak i dla dużej firmy. W zależności od osobistych preferencji i ilości osób (od 5 nawet do 1000) możemy zaoferować integrację:

– outdoor – Runmageddon, Scena Express, Monster Truck, wyścigi dronów i pojazdów elektrycznych, CSR, zawody sportowe, WIPE OUT, Bubble Football, Bungy Jump
– indoor – gry scenariuszowe, questingowe, escape room, teleturnieje, kasyno
– integracja online
– pikniki
– imprezy tematyczne
– kręcenie teledysku lub życzeń świątecznych  
– warsztaty kulinarne lub somelierskie
– cygaro i whisky
– warsztaty coachingowe
– kreatywne warsztaty DIY
– warsztaty psychologiczne
– konstrukcja maszyn
– zero waste
– wyścigi modeli
– sekretna kolacja

Przykładowe pomysły na integrację:

– Warsztaty kulinarne Adama Przybysza
– Malowanie przy winie
– Listy Gustawa – gra questingowa
– Jaka Ja – warsztaty wzmacniające
– Zero waste

BIZNES Z KULTURĄ

Scena Cegielnia to kulturalny obszar Radzymina. Koncertują u nas największe gwiazdy. Już nie trzeba jechać do Warszawy, by spędzić miło czas podczas koncertu, teatru, operetki czy standup’u.

W harmonogramie kulturalno – eventowym znalazły się m.in. koncerty Kayah, Paweł Domagała, Hanna Banaszak, Maciej Maleńczuk , Artur Andrus , Anita Lipnicka czy Edyta Geppert.

CATERING FIRMOWY

Dobra jakość kuchni jest kluczowa podczas wydarzeń biznesowych. Niejednokrotnie, to ona decyduje o zapamiętaniu eventu. Niezależnie, czy potrzebna jest prosta przerwa kawowa, lunch czy elegancka kolacja.
Jak mawiają Włosi – “Przez żołądek do serca!” Takie same motto ma nasz zespół z Szefem Kuchni na czele.

199768211_2769172773393022_189621785106591518_n

Nasz szef kuchni Adam Przybysz jest laureatem wielu krajowych i międzynarodowych konkursów kulinarnych. Jego potrawy są podróżą kulinarną i pieszczotą nie tylko dla ciała, ale także dla duszy. Wybierając naszą kuchnię, skradniesz serca swoich gości!

Oferujemy obsługę cateringową każdego wydarzenia na najwyższym poziomie. Zapewniamy indywidualnie dobrane menu według potrzeb i gustu, profesjonalną obsługę wraz z potrzebnym sprzętem czy logistyką.

LUNCH BIZNESOWY

Codziennie oprócz pozycji dostępnych stale w menu, od wtorku do piątku w godzinach 12:30 – 16:00 przygotowujemy dodatkowe propozycje lunchu w cenie 33 zł za zupę oraz 2 danie. Oferujemy zarówno wersję mięsną jak i wegetariańską.  Możliwe jest także spakowanie posiłku na wynos.

271596832_2914915568818741_8921899428890203786_n

Kontakt

Potrzebujesz oferty?
Organizujesz wydarzenie?
Chcesz zarezerwować stolik?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ