Przejdź do treści

Scena Cegielnia

Strona główna » Aktualności » Relacja z Ambitnego Śniadania spotkania dla przedsiębiorców w Scena Cegielnia

Relacja z Ambitnego Śniadania spotkania dla przedsiębiorców w Scena Cegielnia

Wspieranie lokalnego biznesu oraz dbanie o networking to klucz do rozwoju biznesu w takich mniejszych aglomeracjach jak Radzymin. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi, które mogą przyczynić się do rozwoju firmy, jest networking biznesowy. Szczególnie ważne jest to w kontekście lokalnej współpracy, gdzie bliskie relacje z innymi przedsiębiorcami i firmami mogą otwierać drzwi do nowych możliwości i wzajemnej korzyści.

Relacja z Ambitnego Śniadania spotkania dla przedsiębiorców w Scena Cegielnia

W dniu 19 marca w naszej restauracji Scena Cegielnia, odbyło się śniadanie dla przedsiębiorców, połączone ze szkoleniem w tematyce dotacji oraz networkingiem. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym lokalu. Zazwyczaj biznesowe spotkania organizowane były na dużej sali ze sceną. Wydarzenia miały typ gali, szkolenia, czy prezentacji produktu. Takie spotkanie jak to 19 marca, to wyjątek dla nas, także w związku z godziną tego spotkania, ponieważ odbyło się o 8 rano. Standardowo nasz obiekt otwierany jest w godzinach okołopołudniowych. Jednak postanowiliśmy otworzyć się na tę ideę porannego spotkania dla znanego już u nas w mieście Ambitnego Śniadania. Dziękujemy wszystkich uczestnikom za przybycie, organizatorom Ambitna Marka i Fundacja Lokalny Działacza za zaufanie, zaproszenie do współtworzenia. Mamy nadzieję na kolejne!

Spotkania dla przedsiębiorców w Scena Cegielnia – poznaj nasze możliwości

Nasz obiekt to aż 3 odrębne sale, a każda z nich ma swoje dodatkowe możliwości aranżacji. Dlatego jesteśmy elastyczni oraz oferujemy wiele opcji ustawienia czy połączenia kilku aspektów.

W przypadku Ambitnego Śniadania, wykorzystana została wnęka w restauracji, ze względu na ilość uczestników (ponad 30 osób) wysunęliśmy stół poza obszar wnęki, na życzenie organizatorów przygotowaliśmy dodatkowe stoliki koktajlowe oraz poczęstunek w formie bufetu szwedzkiego. Dzięki takiemu układowi, uczestnicy mieli sporo miejsca zarówno na czas szkolenia jak i przerwy oraz czasu networkingu. W tym czasie nasza restauracja może bezkonfliktowo funkcjonować.

Na życzenie organizatorów przygotowaliśmy śniadanie w formie wytrawnych przekąsek, zarówno w wersji mięsnej, wege oraz bezglutenowej. Na stole bufetowym przygotowane było również stoisko do przygotowania herbaty, a kawę uczestnicy zamawiali w barze.

Dla wydarzeń bardziej kameralnych, intymnych oferujemy salę na półpiętrze z dostępem do windy, osobnego wyjścia z budynku oraz toalety.

Obiekt Scena Cegielnia to również ogromna sala, mogąca pomieścić nawet 500-600 osób w opcji stojącej, która wykorzystywana jest do koncertów, ale w minionym roku pełniła również funkcję sali targowej, podczas Targów Pracy.

Jesteśmy otwarci na tego typu inicjatywy z wykorzystywaniem naszego obiektu. Warto pamiętać,  o wpływie networkingu biznesowego na rozwój lokalnej społeczności gospodarczej. Poprzez budowanie silnych relacji między przedsiębiorcami oraz promowanie współpracy lokalnej, tworzymy atmosferę sprzyjającą rozwojowi biznesu na poziomie lokalnym. To z kolei może przyczynić się do wzrostu gospodarczego regionu oraz do stworzenia atrakcyjnego środowiska dla inwestorów.

Networking biznesowy to nie tylko narzędzie do zdobywania nowych klientów czy kontaktów. To przede wszystkim proces budowania relacji, wymiany wiedzy i doświadczeń, tworzenia partnerstw i współpracy, które mogą przyczynić się do rozwoju własnej firmy oraz lokalnej społeczności gospodarczej. Dlatego warto inwestować czas i wysiłek w budowanie sieci kontaktów biznesowych, ponieważ może to być kluczowym czynnikiem sukcesu w dzisiejszym świecie biznesu.

Zapraszamy do Scena Cegielnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *