Przejdź do treści

Scena Cegielnia

Strona główna » Aktualności » Lunch w Radzyminie obiady domowe w Scena Cegielnia

Lunch w Radzyminie obiady domowe w Scena Cegielnia

Radzymin, choć małe miasto, może pochwalić się swoją perłą gastronomiczną – obiektem Scena Cegielnia. To miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a lokalni mieszkańcy i przyjezdni mogą delektować się smakiem nie tylko włoskich, ale i prawdziwych, domowych obiadów. Scena Cegielnia, umiejscowiona w sercu Radzymina, stała się synonimem wyśmienitych posiłków, serwowanych w rodzinnej atmosferze.

Lunch w Radzyminie obiady domowe w Scena Cegielnia

Scena Cegielnia to nie tylko restauracja, ale także obiekt kulturalno-rozrywkowy. Wysokie sufity i oryginalne ceglane ściany tworzą unikalny klimat, który doskonale komponuje się z serwowanymi tu potrawami.

Szef kuchni Sceny Cegielnia Adam Przybysz, stawia na prostotę i autentyczność. Menu jest sezonowe, bazujące na świeżych składnikach, często pozyskiwanych od lokalnych dostawców. Oferta lunchowa zmienia się regularnie, ale zawsze można tu znaleźć włoskie przysmaki z nutą klasyki polskiej kuchni, którą serwujemy codziennie w formie lunchu  w godzinach 12:30-16:00.

W restauracji Scena Cegielnia na gości czeka, codziennie inna, wyjątkowa oferta lunchowa. W godzinach od 12:30 do 16:00, można skosztować różnorodnych dań serwowanych w cenie 33 zł za zupę plus drugie danie do wyboru zawsze wege lub mięsne.  Warto wiedzieć, że szczególną uwagę zwraca się tu na jakość i świeżość przyrządzanych potraw. Nad wszystkim codziennie czuwa szef kuchni Adam Przybysz, który przez wiele lat pracował w warszawskich restauracjach m.in Chianti przy ul. Foksal. Adam jest też laureatem kilku krajowych i międzynarodowych konkursów. Dlatego w restauracji Scena Cegielnia możemy liczyć na różnorodność i wyjątkowość dań każdego dnia, nie tylko od święta.

Scena Cegielnia to nie tylko miejsce na mapie gastronomicznej Radzymina, ale także ważny element lokalnej społeczności. Właściciele oraz pracownicy, dbają o to, aby każdy gość czuł się tu jak w domu. Regularnie organizowane są wydarzenia dla mieszkańców, jak koncerty, teatr, czy kabarety, na dużej scenie, a także małe koncerty w restauracji. To wszytko sprawia, że obiekt Scena Cegielnia żyje, przez cały tydzień!

Lunch w Scena Cegielnia, dlaczego warto skorzystać?

Lunch w Scenie Cegielnia to idealna propozycja dla tych, którzy pragną przerwy od codziennej gonitwy i chcą się cieszyć wyjątkowych smakiem i wyglądem jedzenia każdego dnia. To także świetna okazja, by spotkać się z przyjaciółmi czy rodziną w nieco innej, niż zwykle scenerii. Oryginalne wnętrze, domowa atmosfera i przede wszystkim pyszne dania – to wszystko czeka na gości Sceny Cegielnia. Nasz obiekt udowadnia, że najprostsze rozwiązania kulinarne bywają najbardziej trafione. Wybierając się na lunch do Sceny Cegielnia, Klienci mogą spodziewać się nie tylko wspaniałych smaków, ale i miłej obsługi oraz atmosfery, która sprzyja zarówno szybkiemu posiłkowi w przerwie od pracy, jak i długim rodzinnym ucztom.

Scena Cegielnia na spotkania firmowe

Restauracja Scena Cegielnia to idealny wybór nie tylko na rodzinne obiady czy romantyczne kolacje, ale również na biznesowe lunche i spotkania. Przestronne wnętrza, dostęp do WiFi, duże stoliki, wygodne kanapy czy wyodrębnione strefy oraz możliwość rezerwacji aż 3 rodzajów sali sprawiają, że jest to również doskonałe miejsce na organizację małej, średniej jak i dużej imprezy.

Scena Cegielnia rezerwacja stolika?

Przed planowaną wizytą warto sprawdzić aktualne menu lub zarezerwować stolik, tylko telefonicznie: 22 599 61 52, zwłaszcza jeśli planujemy odwiedzić Scenę Cegielnia w grupie. Restauracja jest otwarta codziennie, a obiady serwowane są w godzinach lunchowych 12:30-16:00. Dla osób poszukujących informacji o naszym obiekcie Scenie Cegielnia dostępna jest strona internetowa z pełnym menu stałym, oraz media społecznościowe, gdzie na bieżąco publikowane są aktualne lunche, czy specjalne oferty.

Poniżej przykład oferty lunchowej z listopada 2023

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *