Przejdź do treści

Scena Cegielnia

Strona główna » Aktualności » Koncert Margaret Warszawa i okolice

Koncert Margaret Warszawa i okolice

Margaret, to polska wokalistka, autorka tekstów, znana jest z dynamicznego połączenia popu, electropopu i dance-popu, które przyniosły jej międzynarodowy rozgłos.

Koncert Margaret Warszawa i okolice

Wokalistka Margaret, zaczynała od debiutanckiego singla „Thank You Very Much” w 2013 roku, mimo to, do dzisiaj konsekwentnie rozgrzewa europejskie listy przebojów. Z ogromną radością informujemy, że 23 listopada 2023 Margaret zagra koncert w naszym obiekcie Scena Cegielnia w Radzyminie, pod Warszawą (zaledwie 20 min z Centrum stolicy). Bilety można nabyć online poprzez ebilet w cenie od 149 zł (lub skorzystać z promocji: kup 3+1 50%), a także stacjonarnie w naszej restauracji Scena Cegielnia pod adresem Radzymin, Aleja Jana Pawła II 193.

Plan trasy koncertowej Margaret jest napięty, a bilety na kolejne występy sprzedają się szybko. Co więcej, artystka już zapowiedziała, że pracuje nad nowymi projektami, które z niecierpliwością czekają zarówno polscy, jak i międzynarodowi fani.

Margaret przeboje i nowości

Margaret ma na swoim konice 5 studyjnych albumów, w tym aż 2 nagrodzone platyną: „Add The Blonde” (2014) i „Just The Two of Us” (2015). Jest też laureatką wielu branżowych nagród m.in MTV Europe Music Awards oraz Eska Music Awards. Rok 2023 jest jubileuszem 10-lecia pracy twórczej artystki.  Niedawno Margaret opublikowała kolejny singiel „Bynajmniej”. Obie piosenki zapowiadają nowy popowy album Margaret, który ukaże się prawdopodobnie w pierwszej połowie 2024 roku.

Set lista koncertu Margaret to doskonałe połączenie największych przebojów wokalistki oraz utworów z jej najnowszego albumu.  Artystka z łatwością przeskakuje od intensywnych, tanecznych rytmów takich jak „What You Do” po bardziej refleksyjne i liryczne kawałki jak „Heartbeat”. Warto wiedzieć, że Margaret ma na swoim koncie zarówno popowe kawałki jak i te inspirowane hip-hopem i brzmieniami urban music czy też balladowe barwy. Okazuje się, że wydany w maju singiel „Tańcz głupia” był najczęściej grywanym w radiu hitem tego lata!

Koncerty Margaret są prawdziwym świadectwem jej artystycznego talentu i zdolności do tworzenia niezapomnianego show na scenie i poza nią. Połączenie jej charyzmy, niezawodnego głosu i scenicznej prezencji sprawia, że wieczór jest wyjątkowym doświadczeniem dla wszystkich obecnych. Nie można również zapomnieć o zespole towarzyszącym artystce, który dodaje głębi całemu koncertowi.

Koncert Margaret to nie tylko wydarzenie rozrywkowe, ale także dowód na dynamiczny rozwój polskiej popkultury i jej coraz większe znaczenie na międzynarodowej arenie. Każde wystąpienie na scenie tej wokalistki, zapisuje się w pamięci fanów. Występy Margaret są zawsze pełne energii i pasji. Co więcej, jej wpływ na polską muzykę i modę pozostaje niezaprzeczalny i obiecujący na przyszłość.

Rezerwuj bilet: scenacegielnia.pl/wydarzenie/margaret/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *