Przejdź do treści

Scena Cegielnia

Strona główna » Aktualności » Koncert Agi Zaryan w Scena Cegielnia Radzymin

Koncert Agi Zaryan w Scena Cegielnia Radzymin

Scena Cegielnia Radzymin, malowniczo położona kilkanaście kilometrów na północny wschód od Warszawy, stała się areną dla wyjątkowego wydarzenia muzycznego Agi Zaryan.

Koncert Agi Zaryan w Scena Cegielnia Radzymin

Już 13 września, w  piątkowy wieczór zapraszamy na koncert Agi Zaryan, na których artystka zaśpiewa polskie piosenki! Kupując bilet w tym miejscu online scenacegielnia.pl/wydarzenie/koncert-aga-zaryan-spiewa-polskie-piosenki/ lub stacjonarnie w restauracji Scena Cegielnia, możesz uczestniczyć w koncercie jednej z najwybitniejszych polskich wokalistek jazzowych – Agi Zaryan. To spotkanie z muzyką, które połączy tradycję z nowoczesnością, pozostawi niezatarte wrażenia i zapadnie w pamięć każdego uczestnika.

Wyjątkowy klimat oraz inspirująca atmosfera

Już od momentu wejścia do Scena Cegielnia Radzymin, zanurz się w atmosferze pełnej kunsztu i elegancji. Obiekt Scena Cegielnia, artystyczno – kulturalny, z piękna restauracją, o powierzchni ponad 1500m2, to idealne miejsce na smaczną kolację i wyciszenie w akompaniamencie muzyki! Tworzymy niepowtarzalny klimat, zapraszając na scenę takie artystki jak Aga Zaryan.

Co Cię czeka? Przenikające się z dźwiękami jazzu cegły, rustykalne detale i nowoczesne elementy wystroju sprawią, że każda minuta w tej przestrzeni będą podróżą przez historię i kulturę, zacierając granice między przeszłością a teraźniejszością.

Występ Agi Zaryan, dlaczego warto?

Sama Aga Zaryan, znana ze swojego wyjątkowego głosu i niezrównanej interpretacji standardów jazzowych, prezentowała nie raz niezapomniany koncert. Rozpocznając swój występ od klasyków jazzu, interpretując je w sposób, który porusza serca słuchaczy. Jej głos, pełen emocji i ekspresji, przenosi widzów w świat emocji i melodii.

Jednym z najpiękniejszych momentów wieczoru podczas koncertów, to takie gdy artystka, Aga Zaryan angażuje publiczność do wspólnego śpiewania czy nawet tańca! To uczucie jedności i wspólnoty, które rodzi się podczas koncertu na żywo, sprawia, że każdy uczestnik poczuje się częścią czegoś większego. Chcesz poczuć tę magię chwili?

Bądź z nami już 13 września, w  piątkowy wieczór na koncert Agi Zaryan. Bilety online scenacegielnia.pl/wydarzenie/koncert-aga-zaryan-spiewa-polskie-piosenki/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *