Przejdź do treści

Scena Cegielnia

Strona główna » Aktualności » Kabaret Paranienormalni pod Warszawą

Kabaret Paranienormalni pod Warszawą

Uwielbiasz Kabaret Paranienormalni? Jesteś zainteresowany trasą na 2024 roku? Dobrze trafiłeś! Paranienormalni wystąpią na naszej scenie już w czerwcu wraz z nowym programem!

Kabaret Paranienormalni pod Warszawą

Kabaret Paranienormalni na polskiej scenie kabaretowej pojawił się w 2004 roku. Co ciekawe, już pierwszy program m.in Papieros, Młotek i Gwóźdź, Gołębie, zachwycił potencjałem tłumy uczestników! Od tego czasu, zespół Paranienormalnim, pojawia się w całej Polsce w nowych programach, a także na ogólnopolskich przeglądach, konkursach i festiwalach kabaretowych zdobywając wiele nagród.

Kabaret Paranienormalni trasa 2024

Kabaret Paranienormalni w najnowszym programie ,,2024,, pojawi się w Scena Cegielnia zaledwie 34 km od Warszawy już 18 czerwca! Bilety do kupienia online lub stacjonarnie: scenacegielnia.pl/wydarzenie/kabaret-paranienormalni-w-nowym-programie-2024/

Kabaret Paranienormalni o czym jest program 2024?

Najnowszy program zbudowany jest na bazie emcji z teraźniejszości oraz przeszłości. Jak mówią twórcy:

“Improwizujemy z teraźniejszością, tęsknimy za przeszłością. Chcemy się określić wobec przyszłości.”

Wiemy, że powraca dobrze znany widzom i mocno zdziwiony rzeczywistością doctor Prozac, a wraz z nim wiele surrealistycznych wątków z życia wziętych. Widzowie zobaczą polskie kino od kuchni, amerykańskie od frontu i przekonają się, jak się robi show w telewizji. Co ciekawe ma być bez polityki, seksu i religii.

Paranienormalni zapraszają do swojego świata, w którym znajdziesz bezpieczne miejsce dla siebie. Nowy program 2024 to prawie 2-godzinny spektakl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *