Przejdź do treści

Scena Cegielnia

Strona główna » Aktualności » Kabaret na żywo w Scena Cegielnia Radzymin

Kabaret na żywo w Scena Cegielnia Radzymin

Scena Cegielnia w Radzyminie to miejsce, które łączy w sobie nie tylko teatr i muzykę, ale także kabaret. Dla tych, którzy szukają rozrywki w postaci humorystycznych występów na żywo pod Warszawą, Scena Cegielnia staje się prawdziwym odkryciem. 

Kabaret na żywo w Scena Cegielnia Radzymin

Jednym z największych atutów kabaretów na żywo w Scena Cegielnia w Radzyminie pod Warszawą, jest kameralna atmosfera. Nasza sala (270m2) w tym przypadku w ustawieniu teatralnym, tworzy intymne i przytulne miejsce, które sprzyja bezpośredniemu kontaktowi z artystami. To niezwykłe doświadczenie dla miłośników humorystycznych występów, którzy cenią sobie bliskość i interakcję z kabareciarzami.

Różnorodność repertuaru

Scena Cegielnia regularnie prezentuje różnorodne kabarety na żywo, obejmujące różnorodne style i tematy. Od klasycznych skeczy, przez improwizację, po stand-up comedy – każdy znajdzie coś dla siebie. Bogaty repertuar zapewnia humorystyczne przeżycia dla wszystkich gustów i preferencji. Na naszej scenie kabaretowej w Radzyminie, gościliśmy już:

  • Katarzyna Pakosińska (marzec 2024 r.)
  • Kabaret Młodych Panów (wrzesień 2023 r.)
  • TEY (kwiecień 2023 r.)
  • Improłajzers (marzec 2023 r.)
  • Smile (listopad 2022 r.)
  • Moralnego Niepokoju (kwiecień 2022 r.)
  • Łowcy.B (marzec 2022 r.)
  • Paranienormalni (styczeń 2022 r.)
  • Piotr Bałtroczyk (maj 2022 r.)

W roku 2024 planujemy występy:

  • Paranienormalni (18 czerwca)

Talenty Kabaretowe

Kabarety na żywo w Scena Cegielnia pod Warszawą, to okazja do poznania znanych talentów kabaretowych, ale też niszowych, a także zapoznania się z twórczością artystów z różnych części Polski. Scena Cegielnia jest otwarta na współpracę z kabareciarzami o różnych stylach i pomysłach, co sprawia, że każdy występ jest unikalnym i pełnym śmiechu przeżyciem.

Wspólnota publiczności

Kabarety na żywo gromadzą w Scena Cegielnia ludzi o różnych zainteresowaniach i poczuciu humoru, tworząc atmosferę wspólnoty i zabawy. Publiczność często bierze aktywny udział w występach, co dodatkowo sprawia, że wieczory spędzone na kabaretach stają się niezapomnianymi przeżyciami.

Kabarety na żywo w Scena Cegielnia Radzymin to nie tylko okazja do śmiechu, ale także wyjątkowa możliwość doświadczenia kameralnej atmosfery, odkrywania nowych talentów i integracji z lokalną społecznością. Dla miłośników humorystycznych występów pod Warszawą, Scena Cegielnia stanowi doskonałe miejsce do spędzenia wieczoru w atmosferze pełnej śmiechu i dobrej zabawy.

Przejdź do naszej zakładki i zobacz co planujemy w najbliższym czasie!

Wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *