Przejdź do treści

Scena Cegielnia

Rejestracja została zamknięta.
Spektakl “Obóz Przetrwania” 14 maja 20:00

Spektakl “Obóz Przetrwania” 14 maja 20:00

1299 1299 osób obejrzało to wydarzenie.
We wtorek 14 maja 2024 w Scenie Cegielnia Spektakl “Obóz Przetrwania”. Bilety  już w sprzedaży!
👉 14 maja 2024 wtorek, godzina 20:00
🎫 Bilety (miejsca siedzące, do wyboru III kategorie biletów) do nabycia online: https://sklep.ebilet.pl/379709743582674959
lub u nas na miejscu Scena Cegielnia, Radzymin, Aleja Jana Pawła II 193
Bilety ze zniżką Radzymińska Karta Mieszkańca:Odkryj emocjonujący spektakl “Obóz Przetrwania” stworzony przez twórców spektaklu “Żona do adopcji”!

Świat sknerowatego księgowego Ludwika, jego przyjaciół – Waldka i Mariusza, oraz uwodzicielskiej Moniki, połączony jest w rewolucyjnej produkcji teatralnej, która wciągnie Cię w ekscytujący wir przygody!

Ludwik i jego przyjaciele nie poddają się, mimo że diagnoza brzmi jak wyrok śmierci. Postanawiają wykorzystać każdy moment życia, zmierzyć się z niebezpieczeństwami na poligonie i w lesie, odkrywając wewnętrzne pokłady siły. Wkracza Monika, atrakcyjna “generałowa”, która doda emocji i wyzwań. Czy rywalizacja zastąpi współpracę? Czy kłótnie przeważą nad kumpelską zgodą? Przyjaciele muszą nauczyć się działać razem, by przetrwać i odnaleźć sens w przyjaźni. Niezapomniana obsada, w tym Magda Wróbel , Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki, gwarantuje wrażenia na długo.

Reżyserem tego wyjątkowego spektaklu jest Jakub Ehrlich, który zapewnia pełne emocji sceny i zaskakujące zwroty akcji.

Doprawione muzyką Szymona Suchonia, to widowisko przeniesie Cię w wir intensywnych doznań i przybliży sens prawdziwej przyjaźni. Nie przegap okazji, aby być częścią tego spektakularnego doświadczenia! Bilety dostępne już teraz, więc zarezerwuj swoje miejsce na “Obozie Przetrwania” i pozwól się porwać tej niezwykłej podróży!

Występują:
Magda Wróbel, Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki
Reżyseria: Jakub Ehrlich
Muzyka: Szymon Suchoń

To idealny prezent na:

  • Dzień Kobiet
  • Dzień Matki
  • Urodziny
  • Imieniny
 

Data i godzina

2024-05-14 / 20:00 do
2024-05-14
 

Kategoria wydarzenia

Podziel się z przyjaciółmi