Przejdź do treści

Scena Cegielnia

Strona główna » Wigilia firmowa w Scena Cegielnia Radzymin

Wigilia firmowa w Scena Cegielnia Radzymin

Zapraszamy serdecznie do zorganizowania firmowego wyjątkowego Spotkania Wigilijnego w Scenie Cegielnia. To niezwykłe wydarzenie będzie pełne świątecznych atrakcji, które zintegrują Waszą firmową rodzinę i stworzą niezapomnianą atmosferę.

Wigilia firmowa w Scena Cegielnia Radzymin

Przygotowaliśmy dla Państwa:

  • Cieszyć się będziecie tradycyjnymi potrawami wigilijnymi, przygotowanymi przez doświadczonych kucharzy, którzy zadbają o wyjątkowy smak świątecznych dań.
  • Możliwość zakupu biletów dla pracowników na koncert Zakopower Kolędowo, który odbędzie się w Scenie Cegielnia 16.12.2023 r. o godzinie 20:00

Poniżej krótki opis tego wyjątkowego wydarzenia:

  • Wspaniały Koncert Świąteczny Zakopower Kolędowo: Doświadczycie muzycznej uczty, podczas której utalentowani artyści dostarczą niezapomnianych emocji, wprowadzając nas w magiczny nastrój świąt. Dwa różne, przeplatające się koncerty w czasie jednego wieczoru. Program to tradycyjne polskie kolędy i podhalańskie pastorałki, ale zdziwiłby się ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi.
  • Wspólne Kolędowanie: Wraz z zespołem muzycznym będziecie mieli okazję śpiewać najpiękniejsze kolędy, tworząc wspólnie niepowtarzalny klimat radości i współpracy. Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i kolegami popularne kolędy, między innymi: „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Przybieżeli do Betlejem” ale również posłuchać jak się kolędowało i nadal kolęduje dziś na Podhalu.

Pragniemy podzielić się z Wami radością Świąt Bożego Narodzenia, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną ciepła i magii. Niech to będzie czas, który na długo pozostanie w Waszej firmowej historii.

Dowiedz się więcej o ofercie dla firm w obiekcie Scena Cegielnia.